Результати засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на укладення договорів оренди комунального майна

Дата: 28.01.2020 15:25

За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на право укладання договорів оренди комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл Давидівської сільської ради ОТГ щодо оренди частини нежитлового приміщення, загальною площею 14,4 кв.м, розташоване за адресою: будинок №4, вулиця Галицька, село Давидів, Пустомитівський район Львівська область, конкурсною комісією прийнято рішення про укладення договору між КНП  «ЦПМСД Давидівської сільської ради ОТГ» та ПП «МеДіС».