Закатовані за віру...
Дата: 23.12.2019 17:40
Кількість переглядів: 427
Закатовані за віру...
Сьогодні ми в черговий раз занурились у трагічні події, які відбувалися у с. Черепин уночі 21 березня 1944 року, коли поляки жорстоко закатували 17 осіб. Зокрема, найжахливішою смертю помер о. Августин Цебровський. Саме його пам'яті, а водночас і пам'яті тих невинно вбитих присвячено вечір спогадів "На крилах доброти" у Народному Домі с. Давидів.
Висловлюємо подяку ініціатору вечора-пам'яті мешканці с. Черепин п. Анастасії Колтун та о. Григорію Пашку за те, що з їхніх уст кожен присутній мав нагоду дізнатись про нищівні утиски й убивства українців польським урядом на наших теренах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/d61835708d11146618e1a1cf1b711e55.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/deb076796b133ea0b65fb8615504ca65.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/0316ad79d6f68ab157c6f5d252540563.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/25752346985d1c2c47894b536b70e861.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/5bd216e09b00386d9974fb181a16f67e.jpg)
« повернутися