Відбудеться навчальний семінар в рамках проекту «Просування системи ProZorro.Продажі у Львівській області»

Дата: 11.12.2019 15:23

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування області, підприємців, громадських діячів та ЗМІ на навчальний семінар щодо роботи електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Ми поговоримо про те, що таке електронна торгова система, у чому її переваги для ОМС та бізнесу, що необхідно зробити, щоб підключитися до системи та як брати участь у торгах.

Час проведення: 12 грудня 2019 року о 11:30
Місце проведення: Народний дім, с. Давидів, Пустомитівський район, Львівська область, вул. Незалежності 1А.

Навчальний семінар відбудеться в рамках проекту «Просування системи ProZorro.Продажі у Львівській області», що реалізовує Громадська організація Аналітично-адвокаційний центр «Львівський регуляторний хаб» за фінансової підтримки Європейського Союзу.