На дворі морозець та випав перший сніг, а в дитячому садочку у селі Пасіки-Зубрицькі тепло та затишно.

Дата: 02.12.2019 16:18

Пропонуємо Вашій увазі світлини цього чудового новозбудованого ДНЗ, де найменші мешканці нашої громади проводять свій час з користю.

• Тут є сучасні спальні та ігрові кімнати із розписаними веселими малюнками стінами.

• У роздягальнях над дитячими шафками вмонтовані спеціальні сушарки для верхнього одягу.

• Затишний актовий зал, де для діток проводяться танцювальні та музичні заняття.

• Ігровий майданчик, пісочниці та павільйони на подвір’ї.

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБільше фото у фотоальбомі