Вулиця Галицька «стратегічно важлива артерія» у повсякденному житті села Давидів.

Дата: 20.11.2019 15:22

Останнім часом виникали проблеми із освітленням вулиці у вечірній час. У зв’язку з тим, що лінія електромереж була застаріла і не справлялася із навантаженням, то часто під час поривів вітру через коротке замикання освітлення періодично припинялось.

КП «Давидівське» веде роботи по заміні електромереж на СІП кабелі по вулиці Галицькій з метою попередження вимкнень освітлення.

#один_день_з_життя_КП
#КП_Давидівське_працює