Інспектування робіт із укладання бруківки за програмою співфінансування
Дата: 05.11.2019 12:58
Кількість переглядів: 427
Комісія у складі керуючого справами виконавчого комітету Яцика Івана, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Томича Павла, спеціаліста з питань ЖКГ Макогона Мирослава приймала роботи по укладанню бруківки за програмою співфінансування вулиці Вітру с. Кротошин, вулиці Пасічної у с. Пасіки-Зубрицькі, вулиці Вітряної у с. Давидів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6bc6a183ca309be2784f952f1cb65daa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/33e724dfc35f1aab6819310f90b61b1a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/21f56653ee890ca1d27a31e7a883979a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/4b0ddc422f0455ff494ab287f0ae1bd7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/aa92be9366ab3dc710fe9e0db11c9613.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1d884a17a097cc13e963d43a90465263.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/75979e05cc3d612711e770a23a3e57ba.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1489bbf5e8c4759c2443f1505c4eb031.jpg)
« повернутися