ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ТА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

Дата: 28.10.2019 17:23

Загальний відділ очолює начальниця БОНДАЛЄТОВА МАРІЯ, під пильним керівництвом якої працюють спеціалісти Михайленко Світлана, Лесняк Оксана, Рибій Наталія, Тивонюк Любов (Пасіки-Зубрицький старостинський округ), Матичак Світлана (Винничківський старостинський округ), Шалай Марія (Кротошинський старостинський округ) та діловоди Вільгардт Іванна та Вовчак Віра (Чишківський старостинський округ).

Секретар виконкому-керуючий справами ЯЦИК ІВАН спільно із старостами старостинських округів на місцях сприятимуть Вам у вирішенні питань відповідно до компетенції.

Пропонуємо Вам перелік основних послуг, що можуть отримати мешканці нашої громади, звернувшись до них:

• реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

• реєстрація актів цивільного стану;

• присвоєння поштової адреси;

• видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами;

• видача виписки з погосподарської книги;

• видача довідки про склад сім’ї;

• акти обстеження для надання субсидії.

НОТАРІАЛЬНІ ПОСЛУГИ:

•  посвідчення заповіту;

•  скасування заповіту;

•  засвідчення справжності підпису;

•  видача довідки для оформлення спадщини;

•  видача довідки про поштову адресу.

#Давидівська_ОТГ
#європейська_громада