Майстер-клас до Міжнародного дня миру у бібліотеці-філії села Кротошин
Дата: 21.09.2019 18:44
Кількість переглядів: 1179
21 вересня - Міжнародний день миру!
У бібліотеці-філії с. Кротошин був проведений майстер-клас "Голуб-миру". Карту України ми прикрасили синьо-жовтими квіточками, як і прапор України, що символізує яскраву блакить неба, під яким простягаються родючі поля золотої пшениці. А білий голуб - це символ миру, якого прагнуть усі українці.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ad3319b239dee87940eedb284d0ad61a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/eb9f98d2a6ee30e647dabe9bd7c03fa1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/0ca9320a01dc865641b4d1ebf56081fd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2e04417f7c6697e4709f57ee318141a2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/209ea5e8ecdb8832b515f95d23e6f1c2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/06d9d9310f976ddccdd18450d13718c4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/dbc6b7d55bfcd1f846ffb8f0ae8b07d8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/3d590d717966a57730c4d18723920c1b.jpg)
« повернутися