КЗ "Публічна бібліотека Давидівської сільської ради ОТГ" вітає зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Дата: 14.10.2019 11:48
Кількість переглядів: 347
У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Вклоняємось кожному із вас, і дякуємо за мирне небо і спокій в наших домівках!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6884fa801cf8bf1347f2547e7a0a8960.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/7164445fffb2546b0941d7a7ec9bf814.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f90f8502cc859bf62442a8785d010573.jpg)
« повернутися