Творчий вечір, присвячений З. Мензатюк у бібліотеці-філі с. Чишки
Дата: 12.10.2019 18:25
Кількість переглядів: 495
17.10.2019 р. у бібліотеці-філії с. Чишки з учнями 4 класу була проведена літературна година, присв'ячена українській письменниці МЕНЗАТЮК З.З. (з нагоди 65 років від Дня народження).
Усім читачам дуже сподобалось оповідання "Зварю тобі борщику". Присутні брали активну участь в обговоренні прочитаного оповідання й отримали багато позитивних емоцій.
Читачі обміняли прочитані книги на нові.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/418bdfee2dc57940190ee2068aec9cbf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/5967f6a49f37d8126d7028d6a359540c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/54a9b2be1cecdbbb08c4f7b4a93fc4f4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/8efafe9abee6ea8fbe5d6d24068b80fb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/79d6dffe55e6cf22fab5ae28de09bb4a.jpg)
« повернутися