Цьогоріч Давидівська об’єднана територіальна громада увійшла в число перших багатьох громад, котрі активно залучилися до втілення в життя проєкту «ГІС – як дієвий інструмент розвитку ОТГ», що має на меті – створення і ведення містобудівного кадастру.

Наші спеціалісти плідно працювали, задля формування необхідних матеріалів для проектування та створення відповідних геопросторових даних та баз даних.
Відтепер у відкритому доступі для усіх мешканців стане доступною наступна інформація:
- містобудівна документація
- топографічні матеріали
- топозйомки
- межі території та земельних ділянок
- та багато іншого

Завершенням проєкту є продукт під назвою «Геоінформаційні системи ОТГ», які можна побачити у відкритому доступні на сайті - http://davydivska.otg.ua/

Вже у середу, 23 жовтня, об 11:30 год у Давидівській сільській раді ОТГ відбудеться презентація «Відкриття перших Геопорталів містобудівних кадастрів об’єднаних громад».

????Для довідки…
Геоінформаційна система містобудівного кадастру - це потужний інструмент контролю над відповідною територією, активами громади, залучення інвестицій, прозорості та доступності банку даних про вільні земельні ділянки як для будівництва власного житла так і отримання в оренду для ведення особистого селянського господарства, покращення рівня життя для кожного громадянина.