Кращі практики з питань місцевих бюджетів

Дата: 17.10.2019 15:55

Кращі практики з питань місцевих бюджетів

На запрошення Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування, 16-18 жовтня поточного року представники фінансових служб ОТГ з Львівської та Луганської областей беруть участь у навчальному візиті на тему «Кращі практики з питань місцевих фінансів».

Від Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади делеговано головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності - Пинило Наталію Богданівну.

Важливою особливістю заходу є поєднання теоритичних аспектів та реальних прикладів. Так учасники навчального візиту знайомляться з різними реалізованими практиками в частині місцевих фінансів (збільшення власних надходжень, налагодження роботи фінансового органу, оптимізація видатків та залучення додаткових ресурсів) в ОТГ на Черкащині. Зокрема, відвідали Кам’янську ОТГ, зараз перебувають у Білозірській ОТГ, де знайомляться з інфраструктурою та досягненнями громади.
Наступна зупинка Набутівська ОТГ.