Кращі практики з питань місцевих бюджетів
Дата: 17.10.2019 15:55
Кількість переглядів: 369
Кращі практики з питань місцевих бюджетів
На запрошення Черкаського центру розвитку місцевого самоврядування, 16-18 жовтня поточного року представники фінансових служб ОТГ з Львівської та Луганської областей беруть участь у навчальному візиті на тему «Кращі практики з питань місцевих фінансів».
Від Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади делеговано головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності - Пинило Наталію Богданівну.
Важливою особливістю заходу є поєднання теоритичних аспектів та реальних прикладів. Так учасники навчального візиту знайомляться з різними реалізованими практиками в частині місцевих фінансів (збільшення власних надходжень, налагодження роботи фінансового органу, оптимізація видатків та залучення додаткових ресурсів) в ОТГ на Черкащині. Зокрема, відвідали Кам’янську ОТГ, зараз перебувають у Білозірській ОТГ, де знайомляться з інфраструктурою та досягненнями громади.
Наступна зупинка Набутівська ОТГ.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/26a52cca867b71ad14406c4de13e0382.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/014c3adc18fe334c27280b54f16e1f0e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/201638fbc5314cfd8a9fc7b1b3f660a7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/a26caeabb86cb93a75da32ab572faae6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/97650bf98c9c41f2fa21355300f7455e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ba95c03b854a8e43125590b92dbdd0c1.jpg)
« повернутися