Сьогодні, 16 жовтня, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Pavlo Tomych взяв участь у нараді у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка щодо реалізації програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”.

З державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у 2019 році виділили 11996500 грн.

Субвенція спрямовується на будівництво нових спортивних майданчиків або реконструкцію/модернізацію.

??ДАВИДІВСЬКА ОТГ ТАКОЖ ОТРИМАЄ КОШТИ ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА БУДІВНИЦТВО МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА??

Мультифункціональний майданчик - спеціалізований майданчик (площинна споруда) завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.