Нарада у Львівській ОНарада у Львівській ОТГ щодо реалізації програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”
Дата: 16.10.2019 19:42
Кількість переглядів: 451
Сьогодні, 16 жовтня, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Pavlo Tomych взяв участь у нараді у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка щодо реалізації програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”.
З державного бюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту у 2019 році виділили 11996500 грн.
Субвенція спрямовується на будівництво нових спортивних майданчиків або реконструкцію/модернізацію.
??ДАВИДІВСЬКА ОТГ ТАКОЖ ОТРИМАЄ КОШТИ ІЗ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НА БУДІВНИЦТВО МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА??
Мультифункціональний майданчик - спеціалізований майданчик (площинна споруда) завдовжки не менше ніж 38 метрів і завширшки не менше ніж 20 метрів, призначений для занять з не менше ніж чотирьох ігрових видів спорту, який має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання, що відповідає правилам проведення змагань, затвердженим в установленому законодавством порядку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/947e70ab483469bea2f9004495517b79.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/b982e8d1c39df86c0b550f7d6e15d3de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/681c869545a6547f6eb1c6b307dcac0f.jpg)
« повернутися