Науково-практична конференція на тему: "Інтегрована стратегія просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі"
Дата: 09.10.2019 12:25
Кількість переглядів: 447
У межах "Осіннього будівельного форуму-2019" триває науково-практична конференція на тему: "Інтегрована стратегія просторового розвитку територій уздовж державного кордону України та Польщі".
Давидівську сільську раду ОТГ представляють головний архітектор-начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Олег Середа та спеціаліст відідлу Володимир Захаряк.
Захід відбувається за підтримки Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/aa71cb499dca59297d05b7a95416b573.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/e761319518fd6cdf6cce0cea13860eb4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/e1e502a344ce89f53390ed3de5a4e6bc.jpg)
« повернутися