Провідний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провів відпрацювання щодо попередження виникнення пожеж
Дата: 01.10.2019 14:42
Кількість переглядів: 495
Провідний інспектор Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Зубек Павло Володимирович провів відпрацювання щодо попередження виникнення пожеж, а також дотримання правил пожежної безпеки у побуті.
Спільно з працівникам відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ Яриною Івановою та Зоряною Данилко побували у ДНЗ с. Давидів та Давидівському опорпому закладі ЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка.
Додатково п. Павло відвідав малозабезпечену сім'ю, перевірив житло на техніку пожежної безпеки й провів інструктаж із забезпечення від займання пожежі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/193bde6e2ca3a3c13dcfb7714f4d0ef3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/3255ff5d6faf27235e0033a9bb891a6d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2cb9f68d6348aa3f90f37ed8a0e7a073.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/7dde70f033fac144e1dcf3ddcd1b133d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/99aac6e7b9be99e2464bee6e364a6830.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/fb51a0f04af4522e4c8551140f62e425.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/86d94077a3aa20928e97dc0c20c660c2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/92dca2dfcdf804fcd185e689d4bc0d0e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/5db9fa24aa12cf7d3ca9ddb3eeba800a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/87d9bf1e5775fa905b5c2518c53ffd9b.jpg)
« повернутися