Храмовий празник у селі Гончари!
Дата: 29.09.2019 19:22
Кількість переглядів: 623
У храмі, який зведений на честь мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії у с. Гончари Пустомитівського деканату Львівської єпархії УПЦ (ПЦУ), сьогодні лунала спільна молитва духовенства, парафіян та гостей.
На запрошення настоятеля храму прот. Олега Малетича молитовну участь у престольному святі взяли дев'ятнадцять священнослужителів із багатьох районів Львівщини та міста Львова. Під чудовий спів квінтету "Калуфонія" (керівник - протодиякон Тарас Грудовий) до неба підносились щирі молитви за спасіння людських душ, мир у всьому світі та Україні, дарування Богом благословення кожній людині, яка прямує дорогою земного життя.
"Віра, надія та любов є тими прекрасними чеснотами, які не тільки наповнюють наші серця й душі як подані нам Господом дари, але й надихають залишатись стійкими й незламними у боротьбі з життєвими труднощами", - зазначив у проповіді настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Львова митр. прот. Андрій Сокальчук.
Після завершення Богослужіння митр. прот. Нестор Василина, який очолив Літургію, звернувся до присутніх з вітальними словами та побажав настоятелю й парафіянам єдності, миру й любові, а настоятель храму о. Олег висловив вдячність священникам за молитовну підтриму й парафіянам за щирі пожертви та працю, завдяки яким храм продовжує оновлювалися з кожним роком.
Святкування завершилось співом многоліття, чином освячення води на церковному подвір'ї та хресним ходом навколо храму.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/93ac9979ced99c8c9b2ed7871a230ceb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/11da8c2155a150dc320bb9bbf514eb7f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ac88eefa6b6820505b90fcbdc8b86083.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/707ed2b32f21ef66edc3a0b2599844f6.jpg)
« повернутися