Конференція для управлінців у сфері охорони здоров’я
Дата: 21.09.2019 00:29
Кількість переглядів: 418
Головний лікар Давидівської ОТГ Ірина Гнатів взяла участь у Конференцї для управлінців у сфері охорони здоров’я, що відбулась у місті Київ 20 вересня. На заході провідні медики України ділилися своїм управлінським досвідом та обговорювали зміни в галузі медицини. Також відбулася зустріч із жінкою, котра поборола рак та є натхненником до боротьби із хворобою - Яніною Соколовою.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/bc113658ac8b9adf0df72e4f6da198dc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/e83b441508726e9e1ab99490a8626e6b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/3d2580427019fe365baf8582378155cb.jpg)
« повернутися