Ділимось досвідом...
Дата: 18.09.2019 14:37
Кількість переглядів: 330
Спеціаліст відділу культури та інформаційної політики Давидівської ОТГ, доцент кафедри економіки та менеджменту, кандидат політичних наук Подвірна Наталія провела тренінг на тему: "Створення та реалізація соціальних проєктів в ОТГ" для студентів 1-4 курсів спеціальності публічне управління та адміністрування ЛНУ ім. І.Франка.
Учасники тренінгу мали можливість ознайомитись із практикою реалізації соціальних проєктів: від народження ідеї, створення програми до пошуків шляхів фінансування.
Сподіваємося, що практичний досвід нашої громади стане в пригоді майбутнім публічним управлінцям.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/71dd10c36f9c358c701fb9d3176934b1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/24e85842021c8c623dda0831a4e5b460.jpg)
« повернутися