Відбулась нарада сільського голови із керівниками структурних підрозділів Давидівської сільської ради ОТГ
Дата: 13.09.2019 10:57
Кількість переглядів: 436
Відбулась нарада сільського голови із керівниками структурних підрозділів Давидівської сільської ради ОТГ.
Обговорювались питання:
- висновків стосовно результатів лабораторних досліджень криничної води у селі Чишки. Спеціаліст-еколог Григорій Гуль доповів, що остаточні протокольні висновки будуть надані в понеділок 16 вересня.
- перший заступник сільського голови Олег Сіленков доповів про стан ремонтних робіт дорожнього покриття вулиць Сонячної, Д. Галицького, Сковороди у селі Давидів.
- начальниця відділу культури та інформаційної політики Кучак Христина доповіла про необхідність приєднання до електричних мереж системи розподілу у селі Дмитровичі із збільшенням потужності до 40 кВт для потреб народного дому.
- старости старостинських округів доповіли про штрафування паліїв сухої трави, а також мешканців, котрі не підписують угоди на вивіз ТПВ на територіях сіл ОТГ.
- стосовно виготовлення ПКД на будівництво та ремонт доріг у селі Виннички.
- начальник юридичного відділу Роман Феданяк доповів про стан сплати ПДФО до бюджету сільської ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6bfae88b154233b6197d4ca3af318071.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/00ddf97bb5655303c1879424d1ccf294.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/777ed9caef8549eefe52b0b0623c0515.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/d614987a6070d56bc88fe866ba00a925.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/a3b020940bf68eb0c356736f0ff18d6a.jpg)
« повернутися