Дата: 13.09.2019 10:57

Відбулась нарада сільського голови із керівниками структурних підрозділів Давидівської сільської ради ОТГ.

Обговорювались питання:
- висновків стосовно результатів лабораторних досліджень криничної води у селі Чишки. Спеціаліст-еколог Григорій Гуль доповів, що остаточні протокольні висновки будуть надані в понеділок 16 вересня.
- перший заступник сільського голови Олег Сіленков доповів про стан ремонтних робіт дорожнього покриття вулиць Сонячної, Д. Галицького, Сковороди у селі Давидів.
- начальниця відділу культури та інформаційної політики Кучак Христина доповіла про необхідність приєднання до електричних мереж системи розподілу у селі Дмитровичі із збільшенням потужності до 40 кВт для потреб народного дому.
- старости старостинських округів доповіли про штрафування паліїв сухої трави, а також мешканців, котрі не підписують угоди на вивіз ТПВ на територіях сіл ОТГ.
- стосовно виготовлення ПКД на будівництво та ремонт доріг у селі Виннички.
- начальник юридичного відділу Роман Феданяк доповів про стан сплати ПДФО до бюджету сільської ради.