У селі Давидів продовжують облаштовувати пішохідні доріжки.
Дата: 03.09.2019 19:20
Кількість переглядів: 391
Зараз тривають роботи на доріжці, що з’єднує вулиці Сонячну, Сковороди та Галицьку. Багато мешканців села користуються цією пішохідною зоною, котра була практично змита водою після негоди та зливи у червні цього року. Сподіваємося, що по завершенні робіт піша прогулянка цією стежкою стане приємною щоденною звичкою для дорослих та діток, що проживають поруч.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6080da8dc1567f34c03455701a94614e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/512986f123bd96d4eb3e071a0f0b8d73.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/caf6567479553fa476b596759532624a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6228a31bd629ebdb26d582168991fe10.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2026b8e4954e7535b106f4e0d8f6bc9a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/937035e9635072809e5a65eadd09d0e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/9ca43e578f5c5560156bf6854a22ca39.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/505ac337aa4a00cedc1992a2fd66ef35.jpg)
« повернутися