У селі Давидів проходять ігри вищої ліги Чемпіонату України із софтболу!
Дата: 19.08.2019 15:32
Кількість переглядів: 464
Сьогодні команда ДЮСШ "Тризуб Плюс" змагається із командою міста Суми. Вони проведуть 2 гри, а через 2 тижні знову зіграють, однак уже на теренах Сумщини.
У змаганнях бере участь вихованиця нашої спортивної школи Олена Пержола, котра стала членом збірної України???????? із софтболу серед дівчат віком до 16 років і нещодавно грала у складі збірної України з Хорватією.
Вболіваємо!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f92c390f26991fb9b7b4513322271935.jpg)
« повернутися