Семінар "Роль старости в ефективному наданні послуг мешканцям ОТГ" сьогодні відбувся у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування.
Дата: 02.08.2019 18:01
Кількість переглядів: 438
Учасниками, котрі представили Давидівську ОТГ стали: староста Чишківського старостинського округу Фещин Наталія Вікторівна, староста Винничківського старостинського округу Марійко Михайло Степанович, староста Пасіки-Зубрицького старостинського округу Бубенчик Ігор Євгенійович.
Старости об'єднаних територіальних громад Львівщини ознайомилися із особливостями правового статусу старости, правомірністю вчинення нотаріальних дій, обмінялися досвідом щодо залучення коштів для вирішення проблем у старостинських округах тощо.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/8bd8dddafceb7f55f98b07e9bcd25661.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/66760a0094379d208ea8e400a9afe396.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/971e5d8b2604406a498a2b35256497f1.png)
« повернутися