Творча зустріч із Марією Вайно у бібліотеці-філії с. Дмитровичі
Дата: 21.07.2019 16:24
Кількість переглядів: 456
Роман в новелах «ПАСІОНАРІЯ» Марії ВАЙНО про першу українську жінку-вояка – січову стрілицю СТЕПАНІВНУ був репрезентований в Дмитровичах в рамках пленеру ФотоПавло на творчій зустрічі з письменницею.
Олена Степанів (Степанівна) - надзвичайна жінка в українській історії, окрім цього – землячка (з Львівщини), донька священика, високо освічена, інтелігентна, науковиця (географ), дружина відомого Романа Дашкевича за Стрільцями ІІ, мати науковця Ярослава Дашкевича.
Нині книга «Пасіонарія» серед подарованих Марією Вайно інших книг: «Станіславські фрески», «Шкіци на одвірках» та «Ти – мій син» буде доступною для читачів бібліотеки-філії села Дмитровичі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2fc2f1b692202589978f380eb6561e18.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/b49756772a17a6a84280ca9725115d4d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2733a23e543942c0cd1ffd482465d287.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/cfe834cb980d341b5c447bec456f866b.jpg)
« повернутися