Закликаємо не викидати батарейки у смітник!
Дата: 10.07.2019 11:02
Кількість переглядів: 406
Цього року на території Давидівської ОТГ в межах еко-проекту "Зелена громада" в адміністративних будівлях встановлено контейнери для збору використаних батарейок.Спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Григорій Гуль сьогодні відвезе зібрані використані батарейки з ОТГ на стоянку Еко-буса.
Ми й надалі закликаємо наших мешканців не викидати батарейки у смітник та не долучатись таким чином до засмічення природи.
#чиста_громада
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/145e25bc9cdc1353fd0dde66fa57100e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/c9db70fc425e028023c3b4c12f587bba.jpg)
« повернутися