Відбулася нарада сільського голови Володимир Керницький із керівниками структурних підрозділів.
Дата: 05.07.2019 15:35
Кількість переглядів: 405
Серед питань порядку денного обговорювались питання виділення матеріальної допомоги постраждалим внаслідок буревію у червні, оздоровлення дітей із соціально незахищених верств населення, впровадження систем оповіщення у селі Кротошин та інші.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6ced8e13fe27fefa2d8aa1995d1d6f27.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/6ba0f0868b9d7091b6fca0e503e30a66.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/c4e14b7504e84707e817f732b9adc5a7.jpg)
« повернутися