Семінар з питань цивільного захисту для працівників КП "Давидівське"
Дата: 02.07.2019 14:32
Кількість переглядів: 449
З метою всебічного інформування працівників КП "Давидівське" про нові вимоги у сфері пожежної та техногенної безпеки, начальник Стрийського навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області Наливайко Дмитро Дмитрович провів семінар з питань цивільного захисту для працівників КП "Давидівське".
Учасники семінару ознайомились із основними застережними заходами щодо пожежної безпеки, нормативними документами, якими керуються органи державного нагляду (контролю) У ДСНС України та в області при проведенні планових та позапланових заходів перевірки, із переліком державних органів та суб’єктів господарювання, аварійно-рятувальних служб, щодо яких здійснюються заходи державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки і цивільного захисту тощо.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/960c2fae703ac51f4febe9b034a2452d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/44eb8c97d6eced489642daef3136bf18.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/e9cf6b31c57339c6a9ad6d465c7a0a85.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1e8743bec3f3d5d0b5c74e48ad25b1e4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/37ff7e59143b76a06872f5d431f774fe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/26b9b78e90a33351540e25f50aaf3779.jpg)
« повернутися