Участь у регіональному Форумі: " Інноваційні смарт-рішення для освіти" у м. Рівному.
Дата: 05.06.2019 11:27
Кількість переглядів: 363
Сьогодні 05 червня 2019 року начальник відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ Світлана Кришталь бере участь у регіональному Форумі: " Інноваційні смарт-рішення для освіти" у м. Рівному.
Освітня галузь як одна з найважливіших складових суспільства, з одного боку, залежить від
процесів, що відбуваються в ньому, повинна швидко реагувати та відповідати стану науково-технічного прогресу, тенденціям розвитку економічної сфери країни, з іншого навчати та виховувати молоде покоління.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/369ba30cb097aee79e30017087ef6638.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1ef4a3cbbb1fa47109d6d97b8ecb54ed.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/98913de7c54782158f85fd683c0f37d5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/a47cbf1be683c69a384a8e60ee34e49c.jpg)
« повернутися