Відбулась апаратна нарада сільського голови Володимира Керницького із керівниками структурних підрозділів.
Дата: 24.05.2019 10:36
Кількість переглядів: 357
Обговорювались питання проведення весняного призову на строкову військову службу, підготовка до громадських зборів 01.06. щодо діяльності реабілітаційного центру, про видатки передбачені у місцевих бюджетах Львівської області на закупівлю послуг з оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, про реалізацію заходів боротьби з борщівником Сосоновського, про підготовку до святкування свята села Давидів.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2f14645f53eb440d2ee0ece6238e5b87.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/ee793cc6d8592b4bc73a514b40417bbd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/12b751e23a0b6a42f2f7ab5b0201911e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/34e1e2cefeb38ec163a4ffe6c8ba6dbf.jpg)
« повернутися