Нарада голови облдержадміністрації О.М. Синютки у режимі відеоконференції
Дата: 13.05.2019 11:34
Кількість переглядів: 327
Сьогодні відбулася чергова нарада голови облдержадміністрації О.М. Синютки з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та головами районних рад у режимі відеоконференції.
На порядку денному постали такі ключові питання:
??про підсумки виконання місцевих бюджетів за січень – квітень 2019 року;
??про моніторинг використання субвенції на закупівлю обладнання на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа;
??про встановлення надбавок до заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти районів, міст обласного значення та інші.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/8e924d618a9f81c3686881d50f8c639e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/8c6ebb687e2aa84549d8bd0e75bd9fb1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/8a332348240130895b0b64ae01516ce8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/05c460f2f3c99d7a48627d8c9055a4a7.jpg)
« повернутися