Чорнобильська катастрофа...пам'ятаємо...

Дата: 26.04.2019 12:21

Сьогодні не лише Страсна п'ятниця напередодні Великодня, а й водночас спомин про трагічну сторінку в історії України - аварію на Чорнобильській АЕС.
Рівно 33 роки тому, 26 квітня 1986 року, о 1 год 23 хв. на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.
Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Після вибуху та пожежі утворилася надзвичайно небезпечна радіоактивна хмара.Це призвело до нищівних наслідків.

На щотижневій апаратній нараді сільського голови Володимира Керницького Давидівська сільська рада ОТГ вшанувала ті трагічні події, а також пам'ять учасників ліквідації аварії, котрі в той жахливий час рятували всіх нас від радіації.