Вітаємо вихованців ДЮСШ "Тризуб Плюс"!
Дата: 22.04.2019 18:10
Кількість переглядів: 448
19-21 квітня вихованці ДЮСШ "Тризуб Плюс" у складі збірної області брали участь у кваліфікаційному турнірі із софтболу серед команд вищої ліги чемпіонату України.
Результатом цих змагань стало зарахування трьох дівчат до складу збірної України серед кадеток, які у складі збірної братимуть участь у турнірі в м. Празі з 25 по 28 квітня і потім зіграють на чемпіонаті Європи в Хорватії, який триватиме з 29 липня по 4 серпня цього року.
Вітаємо Пержолу Олену, Козак Софію, Іванішкіну Анастасію та тренерів Пукало С. та Харук Л. з цим успіхом нашої школи ДЮСШ "Тризуб Плюс"!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/7af7bbee23aa3d0b3cd36480fb714ea6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/01cd4fc1aa097e712fb68bd862441d36.jpg)
« повернутися