Безкоштовне медичне обстеження у с. Виннички
Дата: 19.04.2019 15:52
Кількість переглядів: 339
Сьогодні у с. Виннички мешканці безкоштовно отримали медичну консультацію лікарів та пройшли медичне обстеження на визначення рівня глюкози(цукру) в крові та ЕКГ(електрокардіограму).
Виїзди лікарів зі спеціалізованим обладнанням по медичних закладах Давидівської ОТГ відбуваються завдяки співпраці КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ" з компанією DIAWIN.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/c9b4b0342a447da8928c49454878e5cf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/24acfeab084dfa6de4b04fc64f219697.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1b037a19e9e9be65b0909c09c53c7620.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/76960fff469d26fe99e054282878cf0a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/2cf8f12c7c22a6bb4036097c567a856c.jpg)
« повернутися