Безкоштовні медичні обстеження!
Дата: 19.04.2019 11:17
Кількість переглядів: 339
Завдяки співпраці КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ" та компанії DIAWIN, мешканці сіл Пасіки-Зубрицькі і Дмитровичі мали змогу безкоштовно пройти обстеження на визначення рівня глюкози в крові, зробити ЕКГ та отримати консультацію лікаря.
Наступні безкоштовні медичні обстеження відбуватимуться:
19 квітня с. Виннички
22 квітня с. Чишки
23 квітня с. Кротошин
24 квітня с. Черепин.
Прохання до усіх мешканців не ігнорувати обстеження, адже у ході проведених аналізів на вміст глюкози у крові, було виявлено багато пацієнтів із цукровим діабетом, про який вони не знали.
Подбайте про своє здоров'я!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f7647bc04f2f6680207385883f666eb8.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/f0c67caad34701b534c34decc733efb7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/c7dc0228edf0376ff3ab8308f28b69c3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/7307c9d8e140a41febde7cc8072a0dae.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/70b8576c83ada4496312f274686e6f63.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/1aafc8264f3750d76e7f6496f0eff704.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/85aa6e6874c6ea12f13f7eb1b694e859.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/d90c6d1883ef2d457b7c5da35d8953bf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/b34a2685628fd9d9fdf2b0ccaf9973a2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/11bcacf47ed30d2634a0b87a0d800cd6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/17a6211e83de829e5e1c261b0a4b91d2.jpg)
« повернутися