Участь у публічному обговоренні на тему: «Конфлікти в об’єднаних територіальних громадах та як з ними працювати»
Дата: 16.04.2019 14:33
Кількість переглядів: 381
Провідний спеціаліст-юрист юридичного відділу Давидівської сільської ради ОТГ Смолинець Юлія взяла участь у публічному обговоренні на тему: «Конфлікти в об’єднаних територіальних громадах та як з ними працювати».
Захід проводиться громадською організацією «Центр громадської адвокатури» та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах проекту «Медіація конфліктів та забезпечення участі жителів у впровадженні реформ», що реалізовується за підтримкипрограми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».
Учасники заходу отримали відповіді та взяти участь в обговоренні щодо таких питань:
• Конфлікти в ОТГ: якими є типи, причини, форми і наслідки (за результатами досліджень Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії та Асоціації сприяння самоорганізації населення).
• Конфлікти у впровадженні освітньої, медичної реформи в об’єднаних територіальних громадах.
• Оптимізація в ОТГ і конфлікти.
• Застосування методів роботи з конфліктами в громадах: від конфлікту до співпраці. Попередження конфліктів в громадах.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/86319327b7c457b476818b59c60139b1.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/9bd460b246bd3ff13da086c644c01850.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372313/007369d2bca4a1d0098a3fdce9f2516b.png)
« повернутися