Участь у публічному обговоренні на тему: «Конфлікти в об’єднаних територіальних громадах та як з ними працювати»

Дата: 16.04.2019 14:33

Провідний спеціаліст-юрист юридичного відділу Давидівської сільської ради ОТГ Смолинець Юлія взяла участь у публічному обговоренні на тему: «Конфлікти в об’єднаних територіальних громадах та як з ними працювати».

Захід проводиться громадською організацією «Центр громадської адвокатури» та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах проекту «Медіація конфліктів та забезпечення участі жителів у впровадженні реформ», що реалізовується за підтримкипрограми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники заходу отримали відповіді та взяти участь в обговоренні щодо таких питань:
• Конфлікти в ОТГ: якими є типи, причини, форми і наслідки (за результатами досліджень Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії та Асоціації сприяння самоорганізації населення).
• Конфлікти у впровадженні освітньої, медичної реформи в об’єднаних територіальних громадах.
• Оптимізація в ОТГ і конфлікти.
• Застосування методів роботи з конфліктами в громадах: від конфлікту до співпраці. Попередження конфліктів в громадах.