Зустріч щодо вирішення питання з приводу скарги жителів с. Давидів на ТзОВ "БІОГУМУС"

Дата: 15.04.2019 12:14

Щодо результатів розгляду звернення-скарги жителів села Давидів на ТзОВ "БІОГУМУС", котра була скерована до Державної екологічної інспекції у Львівській області, сьогодні за ініціативи мешканців було проведено зустріч у Давидівській сільській ради ОТГ.
На жаль, із тих, хто виявив бажання прийти були лишень депутат Давидівської сільської ради ОТГ Олександра Лука та одна мешканка села Давидів, спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Григорій Гуль і керівник ТзОВ "БІОГУМУС" Юрій Жук.

Присутні представили увазі своє бачення шляхів вирішення цього питання, зокрема, обов'язковість, у найближчий термін, проведення громадсього обговорення та ін.