Мешканці Давидівської ОТГ матимуть змогу, безкоштовно, пройти обстеження на визначення рівня глюкози(цукру) в крові, ЕКГ(електрокардіограму) та отримати консультацію лікаря.
Дата: 12.04.2019 09:12
Кількість переглядів: 380
ОГОЛОШЕННЯ!!!
Завдяки співпраці КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Давидівської сільської ради ОТГ" та компанії DIAWIN, мешканці Давидівської ОТГ матимуть змогу, безкоштовно, пройти обстеження на визначення рівня глюкози(цукру) в крові, ЕКГ(електрокардіограму) та отримати консультацію лікаря.
![?????????»?????° ?????? ?????? ?¦???????? ???°???????????????????? ?????»???????????? ???°???? ??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56960695_1845788035525934_4086444743993589760_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=07e9142974f6126c826407a0f9ba8678&oe=5D330684)
« повернутися