40 чергова сесія Давидівської сільської ради ОТГ

Дата: 05.04.2019 14:23

Сьогодні, 5 квітня, відбулася 40 чергова сесія VII демократичного скликання Давидівської сільської ради ОТГ.
На порядку денному постали такі питання:
- створення комісії для оцінки вартості та прийняття в комунальну власність водопровідних мереж с. Давидів;
- затвердження складу комісії щодо передачі а комунальну власність трансформаторної підстанції;
- про капітальний ремонт пральні і коридору в ДНЗ с. Давидів;
- будівництво захисту від підтоплення житлових будинків з вул. Л. Українки, 35 до вул. Сонячної, 51 у с. Давидів;
- затвердження ПКД будівництва модульної котельні на вул. Шевченка у с. Чишки;
- співфінансування природоохоронних заходів по об'єктах: "Будівництво дощових каналізації по вул. Галицький та І.Франка у с. Давидів", "Будівництво побутової каналізації у с. Пасіки-Зубрицькі", "Захист від підтоплення споруд і житлових будинків у с. Пасіки-Зубрицькі";
- виділення матеріальної допомоги мешканцям та інше.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.