Участь у робочій нараді департаменту з питань освіти і науки ЛОДА
Дата: 02.04.2019 18:04
Кількість переглядів: 511
Сьогодні начальник відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ Кришталь Світлана Михайлівна взяла участь у робочій нараді департаменту з питань освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, яку очолила директор департаменту Мадзій Любомира Степанівна.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56209420_592877427790854_7328695871908872192_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=0e9ebeac00331f7a94201a9f811e30d4&oe=5D37885F)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55887768_592877447790852_1065642834234703872_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=2bc9a742018788f9f059fe7f735576cf&oe=5D029745)
« повернутися