Участь у міжнародному соціальному форумі "Деінституціалізація: мультидисциплінарні команди"
Дата: 02.04.2019 15:01
Кількість переглядів: 401
Сьогодні заступник сільського голови з гуманітарних питань Давидівської сільської ради ОТГ Кіт Зіновія Михайлівна та спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Іванова Ярина беруть участь у міжнародному соціальному форумі "Деінституціалізація: мультидисциплінарні команди", який організовує ГО "Львівська освітня фундація" в Українському католицькому університеті.
Важливими постали обговорення і комунікація зі спеціалістами різних галузей. Усіх учасників об'єднали питання дітей,сімей та вивчення міжнародного досвіду.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55939427_592789524466311_4739805614421573632_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=76f7f76cd93a716dd7e26563029f5731&oe=5D0CBE28)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56398371_592789547799642_1957688111181856768_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=350052baa8081ec099f1697c6fafc070&oe=5D04811A)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56306644_592789567799640_8920071745742831616_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=bbc99853221d34585d86642a0d122b6c&oe=5D398E8A)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56323718_592789587799638_4021713006952972288_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=2b25ac523c219441587f82eaae58bc7b&oe=5D1067F5)
« повернутися