Cемінар екологів об'єднаних територіальних громад У Давидівській ОТГ

Дата: 26.03.2019 18:15

Сьогодні, 26 березня, у Давидівській сільській раді ОТГ, за сприяння сільського голови Володимира Михайловича Керницького, спеціалістом з питань екології та охорони природних ресурсів Гулем Григорієм Володимировичем організовано семінар екологів об'єднаних територіальних громад.

У заході взяли участь:
- головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екології (інспектор з екології) Мурованської сільської ради ОТГ Федевич Михайло Іванович;
- інспектор з питань охорони навколишнього середовища та надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради ОТГ Пащук Марія Богданівна;
??спеціаліст І категорії (еколог) Пустомитівської міської ради Мовчан Наталія Володимирівна;
- інспектор з цивільного захисту і охорони природнього навколишнього середовища Підберізцівської сільської ради ОТГ Косар Володимир Ігорович.

Учасники мали нагоду поспілкуватися та обмінятися досвідом щодо роботи екологів в органах місцевого самоврядування, отримати знання із вирішення екологічних проблем.
Тематика семінару була спрямована на такі важливі питання для екологів як:
- нормативно-правова база;
- екологічно-просвітницька робота;
- матеріальне забезпечення;
- моделювання практичних ситуацій у роботі екологів, зокрема, співпраця з регіональними органами виконавчої влади тощо.

На заході спеціаліст відділу культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради ОТГ Наталія Подвірна представила увазі еко-проект "Зелена громада", котрий на даний момент втілюється в життя серед дітей та молоді.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.