Участь тренінгу "Особливості надання освітніх послуг в громаді. Імплементація інклюзії”
Дата: 22.03.2019 13:33
Кількість переглядів: 411
Сьогодні розпочався дводенний тренінг "Особливості надання освітніх послуг в громаді. Імплементація інклюзії”, у якому бере участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ Кришталь Світлана Михайлівна.
Навчальний захід організовує Львівський центр розвитку місцевого самоврядування, за підтримки Програми "ULEAD з Європою / ULEAD with Europe".
Тривають обговорення навяних ресурсів з питань інклюзії у навчальних закладах та бар'єрів, які перешкоджають розвитку інклюзивної освіти в об'єднаних територіальних громадах.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55552038_587543261657604_4852311814588858368_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=f2b8161b9142da0d583c910c1f123cb1&oe=5D4ED4DA)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54435426_587543278324269_2595399946144317440_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=eca18a89e9c6aa68edbb1449884eada0&oe=5D4BB40A)
« повернутися