Дата: 19.03.2019 19:20

Сьогодні відбулася 39 позачергова сесія VII демократичного скликання Давидівської сільської ради ОТГ.
На порядку денному постали такі питання:
- внесення змін до Правил благоустрою на території населених пунктів Давидівської ОТГ;
- затвердження Програми проведення духовних читань;
- затвердження ПКД капітального ремонту дороги по вул. Д. Галицького у с. Давидів;
- реконструкцію вуличного освітлення по вул. Сонячній у с. Давидів;
- перерахунок кошторисної ПКД будівництва побутової каналізації у с. Пасіки-Зубрицькі;
- поповнення статутного фонду КП "Давидівське" та інші.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.