Спалювання сухої трави карається законом!
Дата: 20.03.2019 15:03
Кількість переглядів: 462
Давидівська сільська рада ОТГ нагадує мешканцям про неприпустимість здійснення підпалів залишків сухої рослинності, які тягнуть за собою, залежно від важкості завданих збитків довкіллю, адміністративну або ж кримінальну відповідальність.
Дякуємо за численні телефонні дзвінки від небайдужих мешканців про підпали. Однак просимо Вас не лише телефонувати, а й фіксувати сам факт вчинення правопорушення на фото чи відео, з метою встановлення осіб паліїв з подальшим притягненням їх до відповідальності.
Станом на сьогодні, завдяки небайдужим громадянам вже складено декілька таких протоколів про адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодеку України про Адміністративні Правопорушення.
У школах та Народних Домах Давидівської ОТГ проводяться зустрічі на екологічну тематику, на яких здійснюється роз'яснення і залучаються до співпраці всі охочі щодо охорони нашого довкілля.
Також розповсюджуються інформативні матеріали щодо заборони спалювання сухої трави.
Ничже подано контакти спеціаліста з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорія Гуля. Прохання телефонувати й надсилати матеріали на Viber чи електронну пошту.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53287682_586617265083537_2528475104313081856_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=8d30e22ed144a6f0063e7af9b1a2c259&oe=5D4ED99A)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54353422_586617571750173_4467592288008142848_n.png?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=49ce0b72cdf485434fc5f244537df990&oe=5D1113C7)
« повернутися