14 жовтня - День Українського добровольця

Дата: 14.03.2019 12:12

Символічно у День Українського добровольця працівники Давидівської сільської ради ОТГ і Чишківського старостинського округу, а також учні 10-11 класів Чишківської ЗОШ І-ІІІ ст. вшанували пам'ять Остяка Віталія Юрійовича - учасника бойових дій у лавах АТО, жителя села Чишки, котрий загинув від смертельних поранень, унаслідок терористичної атаки колони забезпечення в селі Дібрівка Шахтарського району Донецької області.

Дорогі захисники України з добровольчих батальйонів, у День Українського добровольця, кожен свідомий українець схиляє голови й приклоняє коліна перед Вами.
Спасибі Вам за мужність, честь і гідність, за те, що ціною власної крові рятуєте рідну землю від грізних рук окупанта!
Ви - вірні сини своєї держави!
Велика Вам шана і подяка!

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.