Участь у засіданні Робочої групи із забезпечення ефективної реалізації Програми Світового банку

Дата: 13.03.2019 14:23

Сьогодні начальник відділу земельних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Собенко Зіновій бере участь у засіданні Робочої групи із забезпечення ефективної реалізації Програми Світового банку "Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні".

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.