Дбати про природу - це круто!
Дата: 12.03.2019 16:33
Кількість переглядів: 474
Сьогодні спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорій Володимирович Гуль провів урок з екології у Кротошинській ЗОШ І-ІІІ ст.
Школярі отримали цікаву інформацію стосовно заборони спалювання сухої трави, охорону рослинного і тваринного світу, зокрема, розміри адміністративної відповідальності за ці правопорушення, довідалися про негативний вплив скидів неочищених стоків тощо.
Додатково було роздано інформативні матеріали у вигляді книжок і плакатів екологічного спрямування, надані департаментом екології та природних реурсів Львівської ОДА.
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53611010_582934475451816_2164460421065474048_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=b2341113f2fde2b894e9d11dff59cfa2&oe=5D27EB4C)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54424778_582934502118480_3511460047395749888_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=1adfbfeffff1d2f70203d48ce1ac1159&oe=5D21F65C)
![?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53075090_582934525451811_9128692811414110208_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=93cc601c6e4710d09ec0e05aad2e5b9c&oe=5D108C40)
« повернутися