Сьогодні спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорій Володимирович Гуль провів урок з екології у Кротошинській ЗОШ І-ІІІ ст.
Школярі отримали цікаву інформацію стосовно заборони спалювання сухої трави, охорону рослинного і тваринного світу, зокрема, розміри адміністративної відповідальності за ці правопорушення, довідалися про негативний вплив скидів неочищених стоків тощо.

Додатково було роздано інформативні матеріали у вигляді книжок і плакатів екологічного спрямування, надані департаментом екології та природних реурсів Львівської ОДА.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.