Головний лікар // Успішний менеджер. Національна служба здоров'я України написала про головного лікаря абумлаторії с. Давидів
Дата: 12.03.2019 14:55
Кількість переглядів: 638
Ірина Білик-Гнатів прийшла працювати молодим терапевтом в Центр у 2006 році. Тоді ж очолила заклад.
Головна лікарка розуміла: успіх народжується в ефективному партнерстві. І доклала чимало зусиль на те, аби побудувати конструктивні відносини з місцевою владою. Саме завдяки допомозі місцевої влади вдалося:
- комп'ютеризувати всі робочі місця лікарів та підключити до електронної системи охорони здоров’я;
- придбати сучасне оснащення;
- побудувати нову 3-поверхову амбулаторію;
- повністю відремонтувати ще одну амбулаторію та 4 ФАПи.
За субвенцією центр отримував близько 267 тисяч гривень на місяць. Вистачало лише на мінімальні зарплати, спирт, перев'язку та реактиви у лабораторію. Початок співпраці закладу з НСЗУ розширив можливості закладу. ЦПМСД Давидівської сільської ради став партнером НСЗУ під час третьої хвилі. Вже у лютому 2019 року тут від НСЗУ отримали за договором 402 264 грн за обслуговування 7317 пацієнтів.
У закладі працюють 8 лікарів та 9 медсестер. До укладення договору з НСЗУ зарплата лікарів Центру складала 6000-7500 грн. Тепер лікар, якого вибрали понад 1000 пацієнтів, отримує заробітну плату від 17000 до 20000 грн на місяць. Зарплата медсестри зросла з 4500-5500 грн до 10000 грн.
«Окрім подальшого зростання зарплат колективу, я мрію про розвиток можливостей нашого центру, - говорить молода головна лікарка, яка лише рік тому народила двійню, - наприклад, нам потрібні обстеження на рівень глікованого гемоглобіну, бо маємо велику кількість пацієнтів із діабетом. І ми хочемо надати їм весь необхідний сервіс та піклування. Я впевнена, що у нас це вийде - для цього сьогодні є всі можливості”.
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53567263_569909913487430_2437009485072433152_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=25fdcf94ef201ce035ef7a14b5990720&oe=5D1F7156)
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53908298_569910026820752_5230720900340383744_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=fb40683987d5feda3b53523b780b0072&oe=5D065A4D)
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53860950_569910136820741_6487814895386492928_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=14048839a66dbd4c28e79250f5393676&oe=5D26E0D0)
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53369432_569910326820722_2136689961393455104_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=99c04a658feb3befcdf7f8b85cdc9cf2&oe=5D19CD0E)
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53664137_569910350154053_1439073301270888448_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=e5996aed580afbd4c042d76841b6d1f0&oe=5D11CB0F)
![?????????»?????° ?????? ???????? ???°?????????°?»?????° ???»???¶?±?° ?·??????????'?? ???????°??????.](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53602076_570266580118430_3566251426227159040_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=dc500493cc440663ea863d163776e8ff&oe=5D28F5BB)
« повернутися