У рамках еко-проекту "Зелена громада" спеціаліст відділу культури та інформаційної політики Наталія Подвірна та спеціаліст з питань екології та охорони природних ресурсів Григорій Гуль провели чергову вже другу зустріч з дітьми і дорослими у Народному Домі с.Давидів.
Учасники отримали цікаві знання про те, наскільки важливо берегти природу, дбати про неї, а також про непоправні наслідки забруднення довкілля різноманітними відходами.
PS: якщо у Вас є використані батарейки, приносьте їх сюди у Народний Дім, адже тут є спеціальні контейнери.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.