Попередження про складні погодні умови до кінця доби! Існує можливість виникнення надзвичайних ситуацій! Третій (червоний) рівень небезпечності.

Дата: 11.03.2019 08:07

Увага! Попередження про сильні пориви вітру до кінця доби 11 березня ??

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 11 березня по області очікується надзвичайний вітер (південно-західний з переходом на північно-західний) з поривами 35 – 40 м/с – III рівень небезпечності, червоний.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до громадян дотримуватися правил безпеки та бути обачними, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.
Також за можливості не паркуйте автомобілі під нестійкими конструкціями.

В разі виникнення небезпеки телефонуйте до Служби порятунку “101”.

?????????»?????° ?????? ?????»???????µ ???????°???»???????? ???????? ???????°?????? ?? ???????????????????? ???±?»?°??????.