Давидівська сільська рада ОТГ уже вкотре нагадує мешканцям про неприпустимість здійснення підпалів залишків сухої рослинності, які тягнуть за собою, залежно від важкості завданих збитків довкіллю, адміністративну або ж кримінальну відповідальність.

Дякуємо за численні телефонні дзвінки від небайдужих мешканців про підпали. Однак просимо Вас не лише телефонувати, а й фіксувати сам факт вчинення правопорушення на фото чи відео, з метою встановлення осіб паліїв з подальшим притягненням їх до відповідальності.

У школах Давидівської ОТГ проводяться уроки на екологічну тематику, на яких здійснюється роз'яснення і залучається до співпраці учнівська молодь. Нещодавно такий урок відбувся у Винничківському НВК (фото додаються).
Також розповсюджуються інформативні матеріали щодо заборони спалювання сухої трави.

Ничже подано контакти спеціаліста з питань екології та охорони природних ресурсів Давидівської сільської ради ОТГ Григорія Гуля. Прохання телефонувати й надсилати матеріали на Viber чи електронну пошту.

?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.?????????»?????° ?????? ???°?????????????????° ?????»?????????° ???°???° ???±'???????°?????? ???µ?????????????°?»???????? ?????????°????.